Category: Kociaczki

Robi się wesoło-miot M

Kocięta rosną, są coraz bardziej sprawne. Wciskają się w najciekawsze zakamarki, uwielbiają wylegiwać się na wysokim po sufit drapaku i całkiem pomysłowo z niego złażą 🙂

Urządzają sobie przyzwoite zapasy, bez pisków i narzekań 🙂 

 

 

 

Mamy niebieściaki- miot M :)

05.09 Nesinka urodziła 3 piękne niebieskie miauczki 🙂 Poszło sprawnie, bez komplikacji- jesteśmy szczęśliwi. 

Mamy 3 niebieskie kluseczki: 1 dziewczyna i 2 chłopaków

 

 

Kivi, Kava i Kair- misja K zakończona powodzeniem :)

 

Nasze miziaki wydoroślały, koniec wspólnych gonitw i szaleńczych skoków 🙁

Zaczynają kolejny rozdział u nowych, odpowiedzialnych opiekunów 🙂

  

 

 

 

Miocisko-K, cudnie sobie radzą :)

  

KAIR, KIVI i KAVA skończyły 7 tygodni. Mają mega apetyt i biegają jak nakręcone…

Kavka to najciemniejszy, kochany kocmołuszek; Kair jest za to najbardziej przytulaśnym kociskiem jakie znamy; za to Kivi to niezniszczalny drapieżnik, poluje na wszystko co wpadnie mu w niebiańskie oczy 🙂

Dokazują, cudownie dokazują… Derriska już sobie nie radzi z maluchami, przygląda się ciągłym pogoniom i o dziwo włącza się w szaleńcze zabawy. 

     

  

Niebieskie oczka zerkają już na świat- miot K (2 tygodnie) :)

 

Kava, Kivi i K… otworzyły oczka, są bardzo silne- zaczynają wędrować 🙂 A skończyły dzisiaj 2 tygodnie.

Żywo reagują na nasze głosy- piszczą , przychodzą- co oczywiście dezorientuje nieco Derriskę.

 

 

Miot- K w naszej hodowli <3

 

Pierwszego marca przywiało nam na świat 3 puchate aniołki: 1 kotkę i 2 kocurki. Derriska nie spuszcza malców z oczu, jest niesamowicie oddaną mamą. Jest wręcz nadopiekuńcza, gdy maluch pisknie, mama podnosi alarm i w mig szuka winowajcy (wiatru w polu).

Zastanawiam się, kiedy ona korzysta z kuwety 🙂 

Kociaki są bardzo silne, ruchliwe, prawidłowo przybierają na wadze. 

 

 

Niebieska Brygada ,,J” wędruje do nowych domków :)

W weekend maluchy opuszczają mamuśkę i nas. 

Bardzo się cieszymy, że znalazły odpowiedzialnych, czułych opiekunów 🙂

Będziemy tęsknić za naszą pomysłową czwórką:  Javką, Jamaicią, Jaskierkiem i Jaśminkiem !

 

 

 

Niebieściaki mają ukończone 4 tygodnie, 5 tygodni- a nawet więcej…<3

Zdrowo dokazujemy… pomysłów na zabawę nam nie zabraknie 🙂

 

 

 

 

 

ROŚNIEMY UROCZO 🙂 

 

 

Widać już różnice w ich charakterach: Java-subtelna, finezyjna kotka, cudnie reaguje na pieszczoty; Jamaica– bystra i  rozsądna aksamitka, najłatwiej uchwycić ją na fotkach;                 Jaśmin czyli sfiksowany uparciuch, zrobi wiele żeby wylądować w naszym łóżku;              natomiast Jaskier to sielankowy niedźwiadek   🙂

 

 

Maluchy zaczynają dokazywać- idzie im jeszcze niezdarnie 🙂

Ładnie już jedzą papki z kurczaka i indyka.  Tulą się do nas, łaszą, wyginają prześmiesznie <3

 

 

 

Syberyjskie niebieskości skończyły 2 tygodnie <3

Rozwój kociątek przebiega prawidłowo, maluchy są już niesamowicie samodzielne.

Jestem zachwycona naszymi niebieskimi bąbelkami 🙂

    

9.11 przyszły na świat szare duszki <3

W naszej hodowli pojawiły się malutkie szare duszki 🙂 

 

NESINKA, zawadiacki pieszczoszek, została mamą. Poradziła sobie wyśmienicie. Jest ujmująca w swojej nowej roli 🙂