Category: Kociaczki

Salix – wolny śnieżek :)

Wyjątkowo uczuciowy kocurek syberyjski oczekuje na odpowiedzialnych właścicieli.

SALIX, to białas o rudych znaczeniach, wspaniały pieszczotliwy elfik. Jest kochanym zwierzakiem, doskonale sprawdzi się jako kompan dzieci 🙂

 DSC04354 DSC04356

 

Runa Glediczia*PL

Nasza piękność pozostaje w hodowli. Zapowiada się na cudnego pluszaka wystawowego <3

Untitled 1

Dorkowe owieczki i Cynkowe słodyczki <3

W naszej hodowli pojawiły się 2 mioty: miot-R i 3 dni później miot-S 🙂

Miot R należy do Dorinki. To 5 mega pluszowych owieczek:

-REO, RIS (kocurki)

-RUNA, RENESMEE, ROSELLE (kotki)

DSC02269 DSC02059

DSC02022 DSC01930

DSC01445 DSC02282

Miot S- to Cynkowe pieszczochy:

-SALIX, SILKY (kocurki)

-SABI (kotka)

DSC01553 DSC01751

DSC01562 DSC01870

DSC01982 DSC01985

Obie mamy wychowują kocięta wspólnie- wszystkie maluchy mogą do woli korzystać z obu mleczarenek 🙂

 

Miot P Glediczia*PL

DSC09516

PASSION, PEACHES & PHOENIX to zawadiackie syberyjczyki z naszego najnowszego miotu P 🙂

Maluszki za moment ukończą 6 tygodni. Rozpoczął się okres najciekawszy w ich rozwoju: fikają koziołki, zaskakują je nowe zapachy, nowe zabawki, zaczepiają ciotki-klotki 🙂

Mają dobry apetyt, Passion wręcz nadmiernie delektuje się nowymi smakami.

Sprawy toalety kociaki już  dawno wzorowo opanowały. 

DSC09892 DSC09875

DSC09872

 

N-ciaki opuszczają rodzinne pielesze :)

   

Nunio-nasza podręczna froterka, nasz miziasty szajbusek <3 

 

   

Noyer-nasz rozsądny, nasz pomysłowy rozbójnik <3

 

   

Naju-nasza wyluzowana wojowniczka, nasza perełka <3

   

Nastka-nasza słodziara, nasza potulna i łebska dziewuszka <3

Bąki z Miotu N mają już nowych właścicieli :)

 

Noyer, Nunio, Nastka i Naju mają już wybranych  nowych właścicieli. Przed nimi  jeszcze kolejne szczepienie,

więc szkrabom pozostało sporo czasu na wspólne zabawy. Cynka stopniowo odstawia dzieciaki od mleka,

zaczyna się przed nimi ukrywać 🙂

Nie dziwię się, bo mam okazję poczuć ich szpilkowate ząbki.

 

 

 

Miot-N-SIB kończy niebawem 6 tygodni :)

 

 

Nunsik to szalony puchatek, wszędzie go pełno, budzi się gdy słyszy najcichsze nasze głosy. Gryzie, liże, kombinuje aby go tylko zauważyć. Wlezie wszędzie, najwyżej, najdalej….

 

Naju, słodka kruszynka 🙂 Jej cel to dopaść człowieka i wyprzytulać na maxa 🙂

 

Nastka (Nasturcja), to kochany łasuszek. Sprawna z niej spryciulka, zanim rodzeństwo się zorientuje, opróżni najwięcej miseczek, a wtedy pomrukom zadowolenia nie ma końca 🙂

 

Noyer to ciekawski urwisek 🙂 niestety jeszcze nieco ciapkowaty, ale z dnia na dzień dorośleje 🙂

 

Śnieżynki zaczynają dokazywać :)

 

Nasze urocze kociątka kończą już 4 tygodnie. Zaczynają poznawać nowe smaki poza mlekiem mamy.

Maluszki prawidłowo się rozwijają, szybko rosną i stają się coraz sprawniejsze 🙂

 

 

 

 

Niebieskie pampuchy znalazły odpowiedzialnych opiekunów :)

Melissa, Matico i Maiss zdobyły opiekunów.

Maluchy są w pełni przygotowane do samodzielności, apetyt im dopisuje, są zdrowe, wesołe 🙂

Ostatnie dni brykają razem.

 

 

Melissa, Mais & Matico mają 8 tygodni <3

Urocze, prześmieszne, wesolutkie i beztroskie łobuziaki są już po pierwszym szczepieniu.

Rosną jak na drożdżach 🙂

Mają coraz ciekawsze pomysły, aż miło podglądać …