06wrz Mamy niebieściaki- miot M :) Posted in Kociaczki | Możliwość komentowania Mamy niebieściaki- miot M :) została wyłączona 05.09 Nesinka urodziła 3 piękne niebieskie miauczki 🙂 Poszło sprawnie, bez komplikacji- jesteśmy szczęśliwi. Mamy 3 niebieskie kluseczki: 1 dziewczyna i 2 chłopaków.