Monthly Archives: styczeń 2015

Bąki z Miotu N mają już nowych właścicieli :)

 

Noyer, Nunio, Nastka i Naju mają już wybranych  nowych właścicieli. Przed nimi  jeszcze kolejne szczepienie,

więc szkrabom pozostało sporo czasu na wspólne zabawy. Cynka stopniowo odstawia dzieciaki od mleka,

zaczyna się przed nimi ukrywać 🙂

Nie dziwię się, bo mam okazję poczuć ich szpilkowate ząbki.

 

 

 

Piaseczno 2015 :)

Dzisiaj Nesinka pokazywała swoje wdzięki na Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Piasecznie.

Mądrala niekoniecznie miała ochotę wdzięczyć się przed zwiedzającymi, szczęśliwie nie stresowała się zbyt mocno.

Otrzymała CACIB-ka i ocenę EX1 🙂 🙂 🙂

  

 

Miot-N-SIB kończy niebawem 6 tygodni :)

 

 

Nunsik to szalony puchatek, wszędzie go pełno, budzi się gdy słyszy najcichsze nasze głosy. Gryzie, liże, kombinuje aby go tylko zauważyć. Wlezie wszędzie, najwyżej, najdalej….

 

Naju, słodka kruszynka 🙂 Jej cel to dopaść człowieka i wyprzytulać na maxa 🙂

 

Nastka (Nasturcja), to kochany łasuszek. Sprawna z niej spryciulka, zanim rodzeństwo się zorientuje, opróżni najwięcej miseczek, a wtedy pomrukom zadowolenia nie ma końca 🙂

 

Noyer to ciekawski urwisek 🙂 niestety jeszcze nieco ciapkowaty, ale z dnia na dzień dorośleje 🙂