Moje koty

MOIMI KOTAMI OPIEKUJĄ SIĘ:

Gabinet Weterynaryjny Jużak w Zgierzu- lek.wet. Marcin Mamiński oraz 

Przychodnia Weterynaryjna Arka– lek. wet. Anna Balińska-Stasiaklek. wet. Jarosław Kuzański

RUNA GLEDICZIA*PLsyberyjka Neva Masquerade z oznaczeniami niebieskimi z białym (a0933 blue point with white); Runa jest ugodową bestią  o anielskiej cierpliwości.  Jest potwornie łagodną i diabelnie pomysłową kocicą. Jej ulubionym zajęciem jest leżakowanie w naszych objęciach. Po mamie-Dorce, odziedziczyła niezwykłą puchatość i łakomstwo 🙂 Pokłady jej miłości są niczym źródła niewyczerpalne.   
INTERNATIONAL CHAMPION, NATIONAL CHAMPION  
Fiv/Felv-negative, PKD- negative, HCM-negative
Ur. 10.2015 rodRuna

U*Sharlotta Snezhniy Bars*HR- importowana z Chorwacji kociczka syberyjska Neva Masquerade szylkretowa z białym (seal-torty-point with white f 33 03). Szarlotka to panna waleczna jak rosomak i dumna jak paw; do tego dołóżmy wilczą żarłoczność, siłę niedźwiedzia i mamy charakterystykę naszej szylkreci. Przemieszcza się po mieszkaniu z prędkością i manierą tornada. Jej diabelne usposobienie maskuje cukrowe spojrzenie i wdzięk. Wszelkie zabiegi kosmetyczne odbywają się na jej zasadach… wiadomo kto rządzi w stadzie.  

Fiv/Felv-negative, PKD- negative, HCM-negative

NATIONAL CHAMPION, 1xCACIB, gr. krwi A/A

 
Ur.10.2016

Vivaldi Iz Lukomoriay *RU- Sprowadzony kocurek syberyjski Neva Masquerade z oznaczeniami ciemnobrązowymi (n 33 seal point). Vivaldi, potocznie nazywany przez nas Gilbercikiem, to kocur który nie jest typem biernego obserwatora. Jest to niezwykle dynamiczny atencjusz, nieustannie domagający się uwagi od wszystkich domowników. Zawodowo zajmuje się przeszkadzaniem we wszelkich obowiązkach domowych, nie sposób się od niego odkleić.

Fiv/Felv-negative, ​​PKD- negative, HCM-negative, gr. krwi A/A

JUNIOR CHAMPION​​

   
Ur.04.2018            

Suri Snejnaya Zima *RU- sprowadzona z Rosji szylkretowa kotka syberyjska Neva Masquerade  (f 02 33). To rozkoszna, filigranowa istotka o spokojnym usposobieniu.  

Fiv/Felv-negative,​ PKD- negative, gr. krwi A/A

 
Ur.01.2019