MOJE KOTY

MOIMI KOTAMI OPIEKUJĄ SIĘ:

lek.wet. Marcin Mamiński -Gabinet Weterynaryjny Jużak w Zgierzuoraz 

Przychodnia Weterynaryjna Arka– lek. wet. Anna Balińska-Stasiaklek. wet. Jarosław Kuzański

DOROTHEA Maris Stella*RUimportowana z Rosji syberyjka Neva Masquerade z oznaczeniami niebieskimi (a 33 blue point).  Dorka zachowaniem przypomina psa, lecz bujnie rosnąca sierść wskazywałaby na pokrewieństwo z owcą bądź niedźwiedziem polarnym.  Jej ulubionym zajęciem jest rozrzucanie ważnych dokumentów oraz stemplowanie zębami uczniowskich sprawdzianów. Z dumą w oku, majestatycznie wijąc ogonem panoszy się po wszystkich kątach. Ta bandytka jest zdolna do bezwstydnego wymuszania kolejnych porcji mięska przy pomocy urokliwych gestów czy błogich pomruków. Dorinka to zdumiewająco cierpliwa mama, maluchy wychowują się przy niej idyllicznie.  

GRAND INTERNATIONAL CHAMPION, INTERNATIONAL CHAMPION, NATIONAL CHAMPION

 PKD- 2x negative; HCM-negative; Fiv/Felv-negative

 201506130249 DSC07374  
Ur. 04.2014r. Rodowód
 
RUNA GLEDICZIA*PLsyberyjka Neva Masquerade z oznaczeniami niebieskimi z białym (a0933 blue point with white); Runa jest ugodową bestią  o anielskiej cierpliwości.  Jest potwornie łagodną i diabelnie pomysłową kocicą. Jej ulubionym zajęciem jest leżakowanie w naszych objęciach. Po mamie-Dorce, odziedziczyła niezwykłą puchatość i łakomstwo 🙂 Pokłady jej miłości są niczym źródła niewyczerpalne.  
INTERNATIONAL CHAMPION, NATIONAL CHAMPION  
Fiv/Felv-negative, PKD- negative, HCM-negative
 
Ur. 10.2015 rodRuna

U*Sharlotta Snezhniy Bars*HR- importowana z Chorwacji kociczka syberyjska Neva Masquerade szylkretowa z białym (seal-torty-point with white f 33 03). Szarlotka to panna waleczna jak rosomak i dumna jak paw; do tego dołóżmy wilczą żarłoczność, siłę niedźwiedzia i mamy charakterystykę naszej szylkreci. Przemieszcza się po mieszkaniu z prędkością i manierą tornada. Jej diabelne usposobienie maskuje cukrowe spojrzenie i wdzięk. Wszelkie zabiegi kosmetyczne odbywają się na jej zasadach… wiadomo kto rządzi w stadzie.  

Fiv/Felv-negative, PKD- negative, HCM-negative

NATIONAL CHAMPION, 1xCACIB

 
Ur.10.2016


Xira Glediczia*PL-
 kociczka syberyjska Neva Masquerade 
z oznaczeniami ciemnobrązowymi z białym (seal point with white n33 03). Nasza piękna panna to córa Runy i wnuczka Dorothea. To rozkoszna, filigranowa istotka o spokojnym usposobieniu. Jest pogromcą złych nastrojów i pochmurnych dni…niczym saper rozbraja wszystkie nasze troski 🙂 

Fiv/Felv-negative,PKD- 2x negative; HCM-negative

2xCAC

Ur.02.2017


Demonn Glediczia*PL-
 Kocurek syberyjski Neva Masquerade z oznaczeniami rudymi, pręgowanymi bikolor (d 213303 red point bikolor). Choć jego imię mogłoby wskazywać na demoniczny charakter, Demon w rzeczywistości ma bezkonfliktowy, łagodny temperament. Jego drugą cechą charakterystyczną jest łakomstwo tak wielkie, że kocurek w zamian za smakołyki był w stanie nauczyć się sztuczek (jak dobrze wiemy, najłatwiej tresuje się zwierzęta najbardziej żarłoczne). Obecnie wykonuje siad, obrót wokół własnej osi, stoi na dwóch łapach oraz kilka innych, a to dopiero początek! Nasz białas uwielbia zasypiać na grzbiecie z porozrzucanymi wkoło łapami. 

Fiv/Felv-negative, PKD- negative, HCM-negative, gr. krwi A/A

JUNIOR CHAMPION

Ur.03.2018            

Vivaldi Iz Lukomorya *RU- Sprowadzony kocurek syberyjski Neva Masquerade z oznaczeniami ciemnobrązowymi (n 33 seal point). Vivaldi, potocznie nazywany przez nas Gilbercikiem, to kocur który nie jest typem biernego obserwatora. Jest to niezwykle dynamiczny atencjusz, nieustannie domagający się uwagi od wszystkich domowników. Zawodowo zajmuje się przeszkadzaniem we wszelkich obowiązkach domowych, nie sposób się od niego odkleić.

Fiv/Felv-negative, ​​PKD- negative, HCM-negative, gr. krwi A/A

JUNIOR CHAMPION​​

   
Ur.04.2018            

Suri Snejnaya Zima *RU- sprowadzona z Rosji szylkretowa kotka syberyjska Neva Masquerade  (f 02 33). 

Fiv/Felv-negative,​ PKD- negative, gr. krwi A/A

 
Ur.01.2019